Author: p***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good quality, was ideal for my idea
Color: Gold
Price: 177kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 73 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2312022520942404 |
Author: p***9
Date:
Review: Really good quality, was ideal for my idea
Color: Gold
Author: e***k
Date:
Review: i love it 🥰 i got it for my cosplay
Color: Gold
Author: h***2
Date:
Review: Very soft, great quality
Color: Gold
Author: D***e
Date:
Review: I love it so far very nice
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.